Mustrid

Laminated Glass P1 Class - LUX

Isepuhastuv klaas

Isepuhastuv klaas takistab aknal mustuse kogunemist. Välispinna aktiivne kate töötab kahel viisil, esiteks see neelab ultraviolettkiirgust, põhjustades klaasi pinnal reaktsiooni, mis lagundab mustuse. Teiseks, klaaspinnal on kattekiht, mis hajutab sademed klaasipinnal ühtlaselt ega lase tilkadel moodustuda, nii haarab voolav vesi kogu lagundatud mustuse endaga kaasa. Võrreldes tavalise klaasiga, kuivab vesi kiiresti ega jäta jälgi. Kahekihilise isepuhastuva klaaspaketi sisemisel paanil on soojuskiirgust piirav kate.

 

 

Lamineeritud klaas

Seda tüüpi klaaspaketi sisemine paan koosneb kahest 3mm kihist, kihtide vahel on 0.38mm PVC membraan ning paani katab soojuskiirgust piirav kiht. Välimine paan on valmistatud karastatud klaasist. Lamineeritud klaasi purunemisel jäävad killud membraani külge kinni ning ei pudene ruumi, lisaks vähendab lamineeritud klaas UV kiirgust kuni 95%.

Tinted Glazing – W

Toonitud klaas – W

Toonitud klaas piirab tuppa pääsevat päikesevalgust. Klaasi on võimalik tellida sinise, pruuni, halli ja rohelise tooniga. Toonitud klaas on karastatud ning asub klaaspaketi välimisel paanil, sisemist paani katab soojuskiirgust piirav kiht.

Obscure Glass – O

Jääklaas – O

Jääklaasi üks pool on sile, teisel pool on reljeefne muster, mis lisab privaatsust ning hajutab valgust. Välimine klaas on karastatud ning sisemisel klaasil on soojuskiirgust piirav kiht.

Reflective Glass – H

Peegelklaas – H

Peegeldab päikesevalgust. Saadaval sinise, pruuni, halli, roheklise ja klaari läikega. Välimine klaas on karastatud ning sisemisel klaasil on soojuskiirgust piirav kiht.

Energy Efficient Glazing

Energiatõhus klaaspakett

Kolmekihiline klaaspakett, millel on 4mm karastatud välimine klaas ning sisemisel klaasil on soojuskiirgust piirav kate. Klaaside vaheline 10mm kamber on täidetud inertse gaasiga. Sellisel moel valmistatud klaas tagab erakordse energiatõhususe ning soojusjuhtivusteguri 0.5Wm2K, see tähendab, et klaaspakett takistab soojakadu pea täielikult.

Sound Proof Glazing

Helikindel klaaspakett

Vähendab oluliselt heli ning lärmi läbitungi. See on valmistatud välimisest karastatud klaasist ning sisemisest lamineeritud klaasist, millel on soojuskiirgust piirav kate. Lamineeritud klaas koosneb kahest paanist, mille vahel on helikindel pehme epoksiidkiht. Klaaside vaheline kamber on täidetud heli summutava inertse gaasiga. Klaaspaketil on erakordselt hea heliisolatsioon (Rw = 40dB). Helikindlate klaaspakettidega akendel puudub ventilatsiooniklapp.

Security Glazing, Class P4, 99% UV Protection

 

 


 

Turvaklaas, klass P4, 99% UV kaitse

Turvaklaas on suurendatud vargakindlusega. Klaaspaketi sisemine paan koosneb kahest 4mm kihist, kihtide vahel on 1.52mm PVC membraan ning sellel on soojuskiirgust piirav kate. Välimine klaas on karastatud.

Turvaklaasi kasutamine:

  • Vähendab oluliselt akna kaudu sissemurdmise ohtu.
  • Klaasi purunemisel jäävad killud membraani külge kinni ning ei pudene ruumi.
  • Vähendab UV kiirgust kuni 99%.
  • Suurepärane heliisolatsioon.