Flashings

ESV DUO, EZV-A DUO ääriseplekid

Kirjeldus

Kołnierz uszczelniający ESV DUO, EZV-A DUOFAKRO DUO ääriseplekid võimaldavad kombineerida kaks horisontaalselt kõrvuti asetsevat akent. E_V 18 DUO ääriseplekkide ja XR_18 tugisarika kasutamisel on akende minimaalne vahekaugus 18mm. Juhul kui akendele paigaldatakse välised lisatarvikud, peab kasutama E_V 40 DUO ääriseplekke ja XR_40 tugisarikat, sellel juhul on akende minimaalne vahekaugus 40mm.
E_V 18 DUO ääriseplekid on saadaval nii sindelkatuste ESV DUO kui ka kiviprofiiliga katuste EZV-A DUO versioonis.
Tootevalikus on ka XR_100 tugisarikas, mis võimaldab akende paigaldust vahega 100mm. Sellisel juhul kasutatakse moodulitest koosnevat ääriseplekkide lahendust, näiteks KSV-1 ja KSV-3 või KZV-P-1 ja KZV-P-3.

 

 

 

Ääriseplekkide osad

Ääriseplekid koosnevad neljast põhielemendist (alumine, ülemine ja küljeelemendid). Alumisel äärisepleki elemendil on elastne põll, põlle alla liimitud plastikust matt võimaldab selle katusekattega tihedalt ühendada. EZV DUO ääriseplekid on varustatud käsnja tihendiga, mis kaitseb akent tuulega leviva tolmu, lehtede ning vihma ja lume vastu. Komplektis olev kondentsirenn suunab kondenseerumisest tekkiva vee aknast eemale.

Schemat kołnierza uszczelniającego ESV DUO, EZV-A DUO


Äärisepleki elemendid


1 — äärisepleki ülemine osa​
2 — äärisepleki alumine osa
3 — küljeelemendid
4 — kondentsirenn
5 — aknaid ühendav profiil
6 — katusekivide tugiprofiil

Juhendid

                                                                                     Juhendid Kataloogid ja brošüürid
    Juhendid Paigaldusjuhiste video