Profile w oknach FAKRO

Aknaprofiilide tüübid

FAKRO katuseaknad on valmistatud parimatest kõrgkvaliteediga materjalidest, kasutades uusimaid tehnoloogiaid, et tagada vastupidavus, turvalisus, funktsionaalsus ning silmapaistev soojapidavus.

Drewno w kolorze naturalnym

Akna vastupidavus saavutatakse kasutades spetsiaalselt valitud kõrge kvaliteediga männipuitu, mis on vaakumimmutatud ning mitmekordselt lakitud.

Drewno z powłoką poliuretanową

Meie niiskuskindlad puitaknad on kaetud polüuretaanlakikihiga, et luua vastupidav ning sile viimistlus. Selle tõttu saab neid aknaid paigaldada ruumidesse milles on aeg-ajalt kõrgem niiskustase, näiteks köögid ja vannitoad.

Tworzywo PVC

Saadaval on ka galvaniseeritud terasprofiiliga tugevdatud mitmekambrilised PVC aknad. Kasutatud plastik ei ima niiskust ning aken on kestev ja korrosioonivaba. Aknad on mõeldud paigaldamiseks ruumidesse milles on pidevalt kõrgem niiskustase (vannitoad, pesuruumid). Akna välispind on kaetud stantsitud alumiiniumprofiiliga, mille hallikaspruun polüesterkate on ilmastikukindel.

Kasutades inertse gaasiga täidetud soojapidavat klaaspaketti soojusjuhtivusteguriga Ug=1,1 W/m2K (EN 673) saab vältida soojuse eraldumist ruumist välja.

 

FAKRO akende klaaspakett on kaetud hõbedase kattega, mis peegeldab päikesekiirgust, selle tõttu on FAKRO katuseaknad suvel jahedamad ning talvel soojemad. Klaaspaketis kasutatavad TGI vaheliistud takistavad külmasildade teket ning ei lase niiskusel kondenseeruda klaaspaketi servades, sellega suurendatakse oluliselt puidu vastupidavust.