Press releases

Uudised

FAKRO välismaiste turustusettevõtete juhtide 6. konverents
2022-10-28

Järjekordne FAKRO välismaiste turustusettevõtete juhtide konverents lõppes. See üritus on suurepärane võimalus jagada teadmisi ja kogemusi.
rohkem

Inspireeriv Very Peri värv FAKROS
2022-09-01

Värvid mängivad igapäevaelus väga olulist rolli. Neil on tohutu mõju ka meie heaolule ja tunnetele. Need võivad mõjutada meid emotsionaalselt. Seetõttu valib Pantone Institute, mis koondab grupi tunnustatud värvidisaini spetsialiste, välja ja kuulutab välja selle, mis on antud aastal esirinnas juba üle 20 aasta. Hankige inspiratsiooni FAKRO pimendavast ruloost, mis on värvitoonis Very Peri – 2022. aasta värv.
rohkem

Nowy Sączi ettevõtjad, kes annavad Ukrainale humanitaarabi
2022-03-03

Täna lähevad kõigi Poola inimeste mõtted Ukrainasse – riiki, kust on pärit paljud meie sõbrad. Praegusele olukorrale reageerimiseks korraldas Sihtasutus Think About the Future, koostöös kohalike ettevõtjatega Nowy Sączist, pikaajalise  humanitaarabi toidu- ja hügieenitoodetega Ukrainasse. Lisaks Sihtasutusele  Think About the Future ja FAKRO le osalesid aktsioonis sellised ettevõtted nagu Konspol, Gosdrob, Szubryt, Goldrop, Cechini, Maspex Group, Owoc Łącki ja Eurocash. Antud abi väärtus on praegu 500 000,00 Poola zlotti.
rohkem

FAKRO on 27. noorte katusemeistrite maailmameistrivõistluste preemiumsponsor
2018-10-16

FAKRO, maailmas suuruselt teine katuseakende tootja, toetab preemium sponsorina 27. noorte katusemeistrite maailmameistrivõistlusi. Võistlus toimub 13.-16. novembril Kipsala messikeskuses, Riias.

rohkem