Flashings

Lamekatuse viilkombinatsioon EFR

Kirjeldus

Dwuspadowy System Płaskich Dachów EFRLamekatuse viilkombinatsioon EFR võimaldab paigaldada traditsioonilisi katuseaknaid ka lamekatustele. EFR tarnitakse kliendile terviklahendusena, komplektis on soojustatud puidust konsool ning ääriseplekid. Lamekatuse viilkombinatsiooni näol on tegemist kaasaegse ning efektiivse lahendusega madala katusekaldega hoonete loomuliku valgusega valgustamiseks, lahendus võimaldab konstruktsiooni paigaldada nii puidust FT_, plastikust PT_ kui ka teisi standardseid aknaid ning kõiki nende sisemisi ja välimis lisatarvikuid. Standardne EFR on mõeldud B2/2 kombinatsioonis akendele laiusega 78cm ja 114cm.

Paigaldavate akende kõrgus on 118cm, akende vaheline kaugus on 40mm. Lamekatuse viilkombinatsiooni saab paigaldada katustele kaldega 0º kuni 15º.

 

 

Lamekatuse viilkombinatsiooni komponendid

Lamekatuse viilkombinatsioon EFR koosneb 12mm veekindlate plaatidega kaetud puidust konsoolist, soojustatud 100mm EPS paneelidega. Konsooli sisemus on kaetud viimistletava valge vineeriga. Peale paigaldamist peab lamekatuse viilkombinatsiooni olemasoleva katusekattega veekindlalt ning tihedalt ühendama.

 

Lamekatuse viilkombinatsiooni joonis


1 — konsooli soojustatud küljepaneelid
2 — konsooli soojustatud esipaneelid
3 — ülemine liitetala
4 — viimistletud tugisarikad
5 — viimistlustalaSchemat Dwuspadowego Systemu Płaskich Dachów EFR
6 — ülemine katteplekk
7 — rennid
8 — äärisepleki küljeelemendid
9 — äärisepleki alumine osa
Lamekatuse viilkombinatsioon EFR

 

Juhendid