Non-Standard windows

Ebastandardsed katuseaknad

Curved Window

Kumer​ aken

Kumeral aknal on kaarjas raam, leng ja klaaspakett. See on pöördavanev aken, mille käepide asub aknaraami alumises osas. Sellise akna projekteerimine ja tootmine eeldab uuenduslikke lahendusi ja kõrgemat tehnoloogilist arengut. Kumer aken on ebastandardne toode, mis valmistatakse vastavalt individuaalsele tellimusele.

 

 

Conservation Windows

Aknad ajaloolistele hoonetele

Need FAKRO aknad on mõeldud vanadele ja ajaloolistele ehitistele. Selle iseloomulikuks tunnuseks on akna keskel asetsev prossipulk ning musta värvi (RAL 9005) aknaplekid, mis sobivad traditsiooniliste hoonetega. Aknad säilitavad hoone ainulaadse ajaloolise iseloomu, luues samal ajal mugava ja kaasaegse interjööri, akendel on kõik standardsete FAKRO akendega seotud eelised. Ajalooliste hoonete aknad on saadaval nii pöördavatavana, kahesüsteemsena kui külgavanevana.

 

Non-standard Shapes

Ebastandardse kujuga aknad

FAKRO aknaid saab valmistada mis tahes kujul. Klaaspakett koosneb karastatud välispaneelist ja sisemisest, soojuskiirgust piirava kihiga, klaasist (4H-16-4HT). Seda tüüpi aknaid on mitteavatavad. Mittestandardsete akende tellimisel peab esitama katusekaldenurga ning katusekatte tüübi. Vajalik on kõigi mõõtudega joonis, oluline on märkida, kas aken paigaldatakse kombinatsioonis või eraldiseisvana.

 

 

Non-standard Metal Covering

Ebastandardsed katteplekid

Akna katte- ja ääriseplekke saab valmistada lisaks alumiiniumile ka vasest või titaan tsingist.