Z-Wave roof windows

Z-Wave katuseaknad

Uued Z-Wave katuseaknad teevad pööningust mugava eluruumi. Elektrilised aknad on Z-Wave targa kodu lahutamatu osa.

Keskpöördteljega katuseaknad toodetakse seadmetega, mis võimaldavad akende avamist, sulgemist ning lisatarvikute puldiga juhtimist. Z-Wave sobivad on eelkõige ruumidesse, kus aknad on paigaldatud kõrgele, kasutaja käeulatusest kaugemale. Kaugjuhitavate akende kasutamine lisab veelgi arhitekuurset vabadust. FTP-V Z-Wave aknad on valmistatud naturaalsest puidust ja neid saab paigaldada igasse ruumi.

FTU-V Z-Wave katuseaknad on valmistatud valge polüuretaankihiga kaetud puidust, viimistlus tagab vastupidavuse ka kõrgema niiskustasemega ruumides, näiteks köögis ja vannitoas.

 

Z-Wave roof windows

 

24cm pikkuse ketiga mootor võimaldab akent avada ja sulgeda. Elektrikatkestuse korral, akna paigaldamisel või pesemiseks saab akent avada ning sulgeda ka käsitsi. Käsitsi avamiseks peab käepidet pöörama 90 kraadi, sellega ühendatakse aken mootorist lahti.

 

Z-Wave roof windowsVihmasensor sulgeb sademete korral akna automaatselt. Aken toodetakse täielikult komplekteerituna, kõik juhtmed, peale toitekaabli, on juba ühendatud. Toitekaabel on vaja ühendada 230V vooluvõrku. Kogu akna juhtimissüsteem (toiteplokk ja ajam) on paigutatud lengi alaosas asuvasse kaunisse alumiiniumist korpusesse.

 

 

Z-Wave roof windowsAken on varustatud 12V pistikuga, see võimaldab lihtsa vaevaga elektriliste lisatarvikute paigaldamist: ARF Z- Wave pimendusruloo, ARP Z-Wave hämardav ruloo või AJP Z-Wave ribikardinad, lisaks ka välimise ARZ Z-Wave lamellruloo. Lisatarvikuid saab juhtida aknaga samast puldist. Kõik akna küljes olevad juhtmed on kenasti peidetud.

 

FTP-V Z-Wave katuseaknad on toodetud sarnaselt standardsetele FTP-V akendele, nendel on automaatne ventilatsiooniklapp V40P, mis tagab tõhusa õhuvahetuse, lisaks kasutatakse topSafe süsteemi, mis tõstab akna vargakindlust.

Akna paigaldamine on standardsete FAKRO keskpöördteljel akende paigaldusega identne.