Lamekatuseaknad – Liikuv valgus

FAKRO lamekatuseaknad on suurepärane lahendus siseruumide loomuliku valgusega valgustamiseks, kui vertikaalaknaid ei ole võimalik paigaldada või ruumis pole piisavalt valgust. Nende akende üks peamisi eeliseid on nende kõrge soojusisolatsioonivõime, mis on oluline nii looduskeskkonna kui ka meie rahakoti jaoks. Tänu loomulikule valgusele ärkavad interjöörid ellu ja loovad harmoonilise aura, millel on positiivne mõju elanike heaolule. Aknad on suure vastupidavusega, säilitades oma funktsionaalsuse ja välimuse paljude aastate jooksul sõltumata intensiivsest päikesevalgusest, vihmast või lumest.

FAKRO pakub laia valikut lamekatustele mõeldud aknaid, mis vastavad klientide erinevatele vajadustele ja eelistustele. Käsitsi ja elektriliselt avatavad versioonid võimaldavad täielikku kontrolli õhuvoolu üle, samas kui mitteavatavad mudelid sobivad ideaalselt ruumidesse, kus esmatähtis on ainult loomuliku valguse toomine. Need seisavad suurepärase valgustuse ja laitmatu esteetika taga.

 

Vaadake ülalt tulevat valgust. See liigub, muutub ja peegeldab, andes uue pilgu…

... teie tervis ja heaolu

Valgusvoog läbi katusele paigaldatud akende aitab reguleerida meie ööpäevarütmi, mõjutades unekvaliteeti, parandades tuju ja lisades päeva jooksul energiat. Sellel on positiivne mõju ka meie produktiivsusele, keskendumisvõimele ja loovusele. Spetsiaalselt disainitud tiiva- ja raamiprofiilide vormid võimaldavad lamekatuseakendel pakkuda kuni 16% suuremat klaasipinda võrreldes konkureerivate lahendustega. FAKRO aknad loovad mugavad interjöörid, mis on valgusküllased, avarad ja harmooniat täis.

... teie turvalisus

Meie akendele paigaldatud klaaspaketid on rahekindlad ja kõrgeima löögikindluse klassiga. Secure tüüpi lamekatuseaknad vastavad Euroopa sissemurdmiskindluse klassile RC 2 vastavalt standardile EN 1627. See tähendab, et need on varustatud täiendavate turvaelementidega, mis takistavad või viivitavad sissemurdmiskatseid, pakkudes elanikele turvatunnet ja oma kodu kaitset. . Neid iseloomustab väga kõrge B-klassi tuletundlikkus vastavalt standardile PN-EN 13501-1, mis vähendab tule leviku ohtu.

... kokkuhoid

Nii raha kui energiat. FAKRO lamekatuseaknad eristuvad kõrgete soojusisolatsiooniomaduste poolest. Need takistavad talvel soojakadu ja suvel liigset sooja tungimist. Nende suurepärane isolatsioonivõime võimaldab meil vähendada ruumide kütmiseks vajalikku energiatarbimist. See ei ole mitte ainult hea meie rahakotile, vaid annab positiivse panuse ka keskkonnakaitsesse, mis läheb nii hästi kokku GO GREENi filosoofia vaimuga.

... teie mugavus

Meie pakkumine sisaldab laia valikut sise- ja välistarvikuid lamekatustele paigaldatavatele akendele, mis oluliselt täiustavad

klaasitud ruumides viibimise mugavus. AMZ väline varikatus tagab suurepärase kontrolli koguse ja intensiivsuse üle

sissetulevast valgusest, samas kui ARF/D sisemine pimendav ruloo kaitseb karmi päikesevalguse eest ja lisab sisekujundust.

... mittestandardsed ja uuenduslikud projektid

Lisaks standardmõõtudele saab F- ja G-tüüpi aknaid valmistada kohandatud mõõtudes, mida saab ideaalselt sobitada vastavalt individuaalsetele eelistustele ja nõudmistele. Vastuseks kõrgematele soojustusstandarditele võimaldame vahetada vanad lamekatuseaknad uute vastu, olenemata nende suurusest.

... mitte ainult katusel

DXW uuenduslikku lamekatuseakent tunnustati maineka auhinnaga ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture – Best of Best. Selle spetsiaalselt tugevdatud tiib ja raam võimaldavad selle paigaldada katusejoonega täiesti tasapinnaliselt. Tänu spetsiaalsetele disainifunktsioonidele, nagu suurem kandevõime ja vastupidav, libisemiskindel klaas, saate selle pinnast vabalt kõndida.