IFD esindajate visiit FAKRO peakorterisse

6.-7. juunil toimus FAKRO peakorteris IFD (International Federation for the Roofing Trade) esindajate visiit. Külaliste hulgas olid IFD president Greame Millar ning esindajad Saksamaalt, Hollandist, Inglismaalt, Šveitsist, Lätist, Ungarist, Taanist, Šotimaalt ja Poolast.

Visiidi käigus arutasid külalised arutasid ehituse globaalseid trende, organisatsiooni tulevikku, direktiive ja struktuure, tööstuse säästvat arengut ja palju muid teemasid. Lisaks aruteludele ja paneelidele oli külalistel võimalus teha ringkäik FAKRO ettevõttes, tutvuda Greenview ja Greenstepi liinide uusimate toodetega ning näha kõige kaasaegsemate tootmisliinide tööd.

FAKRO ja IFD koostöö on kestnud juba 20 aastat, mille käigus on olnud rohkelt ühisteid tegevusi, sealhulgas katusemeistrite koolitusi viimaste trendide ja lahenduste osas. „IFD esindajate visiit oli meie jaoks ainulaadne võimalus vahetada kogemusi ja ideid katusetööstuse ekspertidega üle maailma. See kohtumine võimaldas meil tutvustada oma uuenduslikke lahendusi ja arutada säästva ehituse tulevikku. Usume, et selline koostöö aitab kaasa valdkonna standardite pidevale tõstmisele ja toetab kaasaegsete tehnoloogiate arengut,” ütles Sabina Sujew, Beneluxi riikide turujuht ja IFD turunduse töörühma esimees.