Inspireeriv Very Peri värv FAKROS 

Värvid mängivad igapäevaelus väga olulist rolli. Neil on tohutu mõju ka meie heaolule ja tunnetele. Need võivad mõjutada meid emotsionaalselt. Värvid tähendavad tugevust. Seetõttu valib Pantone Institute, mis koondab gruppi tunnustatud värvidisaini spetsialiste, välja ja kuulutab välja selle, mis on antud aastal esirinnas juba üle 20 aasta. Värvivalik pole kunagi olnud ega saa olema juhuslik.

Inspiring Very Peri colour to rule at FAKRO

Värvid hõlmavad alati hetkeolukorda ja on kooskõlas valitsevate trendidega. Need peegeldavad soove ja hirme ning sümboliseerivad globaalseid meeleolusid ja muutusi, mis toimuvad kõikjal maailmas. Võib julgelt väita, et Pantone'i aasta värv mitte ainult ei määra trende, vaid tuleneb ka otse nendest. 2022. aasta värvi valimist mõjutas tugevalt Covid-19 pandeemia. Range isolatsiooni aeg on õnneks selja taga. Samas oleme täiesti teadlikud, et paljude inimeste ja ettevõtete elud on pöördumatult muutunud. Virtuaalmaailm on muutunud meile lähedasemaks kui kunagi varem. Very Peri värv väljendab seost digitaalse ja füüsilise maailma vahel. See on uus värv, mis on leiutatud selle aasta vajaduste jaoks.

Very Peri on julge värv, mis on loodud intensiivse sinise kombinatsioonist violetse ja punaste aktsentidega. Sinine tähistab õrnust ja stabiilsust, mida me kõik täna vajame, samas kui punased ja violetsed aktsendid lubavad uut energiat, muutusi ja avatust homsele. Aasta värv 2022 julgustab julgeid muutusi tegema, pakkudes suurepäraseid loomingulisi võimalusi, mis on käeulatuses.

Kuidas oleks FAKRO ARF-pimendavate ruloodega aasta kuumimas värvitoonis?

FAKRO on alati jälginud uusi trende ja neid ka seadnud. Vaadake, kuidas meie intrigeerivad pimendavad rulood kõige moodsamas Very Peri värvitoonis harmoneeruvad kaunilt halli tugitooliga. Pealegi on samas toonis padi. Naturaalset värvi puitmööbel pakub täiuslikku täiendust.

Pimendav ruloo ARF on ainulaadne ja väga praktiline pööningukaunistus. See tagab suurepärase kaitse päikesevalguse eest, samas varjutab ruumi. Ruloo paigaldamine võimaldab saavutada meeldiva hämaruse, kui vajate varju ka kõige päikeselisematel päevadel. Juhtsiinid võimaldavad seada ruloo mis tahes asendisse, et reguleerida sujuvalt sisse lastava valguse hulka.

 

How about ARF blackout blinds from FAKRO in the hottest colour of the year?

 

Võime kinnitada, et selle hooaja värvi katuseakna ruloo elavdab ja muudab  eriliseks iga interjööri. Very Peri sobib kokku paljude sisekujundustega. See näeb eriti hea välja elegantsetes ja kaasaegsetes glamuuri- ja art deco stiilis ruumides. See aga ei tähenda, et te ei võiks sellega katsetada ega kasutada ruloosid erineva stiiliga ruumides. Klassikalistes ruumides saab seda värvi kasutada ka aksessuaaridena nagu tugitoolid, diivanid, lambid või lihtsalt padjad. Julged aksessuaarid annavad klassikale moeka hõngu. Särav, pehme Very Peri toon sobib hästi vannituppa ja magamistuppa, mis on ruumid, kus me puhkame. Mis puutub kööki, siis see värv sobib ideaalselt valge või halliga. Kombineerides Very Peri selliste värvidega nagu roheline, kuldne, hall või pruun, saate luua originaalse, mugava värvikombinatsiooni ja kaasaegse disaini. Vabastage oma loominguline energia ja väljendage värviga oma enesekindlust. Võite minna natuke hulluks ja lisada oma interjööri ilmet. Panusta julgete aksessuaaride rõõmsale kohalolekule oma kodus.

How about ARF blackout blinds from FAKRO in the hottest colour of the year?

Ärge unustage varustada igat ruumi sobiliku valgusallikaga, mis valgustab interjööri ja muudab selle avaraks. Kui aknale on paigaldatud pimendav ruloo, saate juhtida valgust ja tekitada siseruumides mõnusa meeleolu. Nii loomulik valgus kui ka Very Peri värv aitavad saavutada ruumis mitte ainult esteetilist välimust, vaid mõjutavad positiivselt ka inimeste tervist ning üldist heaolu.

Saa inspiratsiooni FAKRO Very Peri värvi pimendavast ruloost, lisa oma interjööri energiat ja ole avatud muutustele!