FAKRO Big 5 ülemaailmsel 2023. aasta messil Dubais

FAKRO Big 5 ülemaailmsel 2023. aasta messil Dubais

 

Dubais toimus Big 5 Global 2023, mis on üks maailma suurimaid ehitustööstuse messe. Loomulikult oli FAKRO jaoks nii tähtsal tööstusüritusel osalemine kohustuslik. FAKRO lipulaevatoodetega stend äratades huvi enam kui 40 riigi esindajates üle maailma.

 

Dubai, maailma luksuse ja kaasaegse disaini pealinn. Selle strateegiline asukoht ja dünaamiline majandusareng muudavad selle Lähis-Ida keskuseks. See on koht, kus eksponendid üle kogu maailma tulevad esitlema oma uuenduslikke lahendusi ehitustööstuse valdkonnas. FAKRO esitles oma uusi tooteid vertikaalsete akende ja uste sarjast INNOVIEW, revolutsioonilisi lamekatuseaknaid ja oma uusimat toodet, nimelt elektriliselt juhitavaid pööninguluuke.

FAKROt esindasid FAKRO asepresident Paweł Dziekoński, Jacek Kulpa ekspordidirektor, Sławomir Gawlik turundusdirektor, Sabina Sujew ekspordijuht – BeNeLux, Bogdan Malaga ekspordijuht – Austria, Šveits, Sloveenia ja Tomasz Januszewski, Kreeka ekspordijuht – Ungari, Slovakkia , Türgi, Lähis-Ida, Põhja-Aafrika. FAKRO stend äratas külastajates suurt huvi. Üks neist oli Jakub Sławek, Poola Vabariigi täievoliline ja erakorraline suursaadik Araabia Ühendemiraatides.

Messil toimuvad ka täiendavad algatused, konverentsid, debatid ja väiksemad temaatilised näitused. Big 5 Global 2023 on ainulaadne võimalus esitleda FAKRO uuenduslikke tooteid globaalses keskkonnas paljudele potentsiaalsetele klientidele, partneritele ja investoritele. Ühtlasi on see võimalus tutvuda inimeste vajaduste ja ootustega üle maailma ning nende arvamusega väljatöötatud lahendustele.

Üritus toimus Big 5 Global Dubai World Trade Centeris 4.-7.detsembril.