Rozwiązania FAKRO

Lahendused, mida teised ei paku

Najwyższa jakość produktów FAKROLisaks heale väljanägemisele pöörab FAKRO oma toodete puhul suurt tähelepanu nende vastupidavusele. FAKRO katuseaknad on mõeldud töötama ka kõige karmimates oludes.

 

 

 

 

 

Patenti ootab lukustussüsteem, mis takistab FAKRO katuseakna klaaspaketi omavolilist eemaldamist. Teised tootjad pakuvad vaid lamineeritud klaaspaketti mida on võimalik eemaldada peale kinnitusprofiilide eemaldamist.

 

FAKRO TEISED AKNAD
Okna FAKRO Inne oknaInne okna

 

Akna nurkade kaitse on järjekordne taotlusel olev patent, see on akna profiilide liitmise tehnoloogia, mis teeb FAKRO katuseaknad äärmuslikele ilmastikuoludele veel enam vastupidavaks. Erinevalt konkurentide katuseakendest (eriti valgete aknende puhul) ei teki meie akna nurkadesse lõhesid.

Estetyka okien FAKRO

 

Aknaraami liikumist suunav süsteem tagab optimaalse profiili ja tihendite vahelise ühenduse, piiramata seejuures akna paigalduse lihtsust või aknaraami eemaldamist. ‘Profi’ klassi katuseaknad on varustatud klaaspaketi lisatihendiga, mis säilitab õhutiheduse ka kõige karmimates ilmastikuoludes. Tihend parandab ka akna akustilisi omadusi.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

 

Soojad TGI vaheliistud takistavad külmasilla teket, seega vähendavad kondensatsiooni tekke ohtu klaasil või puitelementidel, pikendades sellega nende eluiga.

 

 

 

 

Próżniowa impregnacja drewna

Puidu vaakumimmutamine on mitmeid kordi efektiivsem kui immutamine sissekastmismeetodil. FAKRO katuseaknad on vaakumimmutatud, kauakestva kaitse ja välimuse säilitamiseks on nähtavad pinnad viimistletud mitme vastupidava lakikihiga.

 

 

 

 Loodushoid