Co nas wyróżnia

Miks on FAKRO aknad paremad?

FAKRO katuseaknad on iga ruumi tõmbenumbriks. Tähelepanu on pööratud nende stiilsele välimusele kui ka kõrgele toomis- ja viimistluskvaliteedile, seega võid olla kindel, et need näevad head välja ka aastate möödudes. Meie aknad ühendavad stiili, jätkusuutlikuse, turvalisuse ja pika toote eluea.

Parima tulemuse saavutamiseks täiustame ja parendame järjepidevalt iga meie akna konstruktsiooni.

 

Energooszczędna konstrukcja      

Kõrgeimal tasemel energiatõhusus

FAKRO katuseaknaid iseloomustab nende väga hea soojapidavus. Meie neljakihilise klaaspaketiga, ilma tuulutusklapita FTT U8 Thermo aken on selles turuliider, akna soojusjuhtivustegur on 0.58 W/m2K. Ka meie standardsed keskpöördteljel FTP-V katuseaknad pakuvad oma segmendis konkurentsitult parimaid näitajaid.

Duża ilość naturalnego światła

Küllaldane loomulik valgus

FAKRO katuseakende ehitus tagab pööningu efektiivse valgustatuse. Erilise profiiliga lengid, raam ning tuulutusklapi asukoht raami ülaosas lubavad rohkel naturaalsel valgusel tuppa pääseda.

Wzmocniona konstrukcja okna – system topSafe

Erakordne turvalisus

FAKRO TopSafe® süsteem pakub oma erakordse vargakindlusega teile meelerahu, akende hinge- ja lukustussüsteemi tugevdused takistavad akna jõuga avamist. Vastavus standardile EN13049 tähendab, et kõik FAKRO tooted saavutavad minimaalselt turvalisustklassi 3. FAKRO toodete seast leiab ka turvaklaasiga keskpöördteljel akna FTP-V P2 Secure.

Automatyczny nawiewnik V40P

Automaatne tuulutus kõikidel akendel
Paljud tootjad kasutavad käsitsi juhitavat ja ülemäärast soojakadu tekitavat ebaefektiivset tuulutusklappi. FAKRO puitakendel kasutatav automaatne tuulutusklapp V40P reageerib õhurõhule, see tagab optimaalse värske õhu tasakaalu iga ilma puhul.

 

Puidu kvaliteet

Kõige nähtavam märk meie katuseakende kõrgest kvaliteedist on nende valmistamisel kasutatav männipuit, vaid FSC sertifitseeritud allikatest pärit puidu tihe tekstuur näeb kena välja. Kahekordne vaakumimmutus vesialuseliste puidukaitsevahenditega aitab puidul pika aja vältel säititada oma kuju, viimistlusel on kasutatud loodussõbralikku lakki.

Aknad vannituppa, kööki ja märgadesse ruumidesse
Keskmisest kõrgema niiskustasemega ruumidesse pakub FAKRO kahte tüüpi katuseaknaid. Valida saab valget värvi  polüuretaankattega puitakende või valge, tamme- ja männiviimistlusega PVC plastikakende vahel. Vastavalt standardile EN12608 saavutab FAKRO PVC akende viimistlus kõrgeima võimaliku tulemuse - klass A.

Soojustatud vaheliistud
Paljud tootjad kasutavad oma akende klaaspakettides metallist vaheliiste, sellega tekitatakse klaasipaanide vahele külmasild ning soodustatakse õhuniiskuse kondenseerumist. Selliste probleemide vältimiseks kasutab FAKRO vaid soojustatud vaheliiste.

Paigalduslihtsus
Meie lihtsasti kasutatavad kinnitusklambrid võimaldavad akna paigaldada nii sarikatele kui roovile.