Ideed, mis muudavad maailma - FAKRO

Innovatsioon

Ideed, mis muudavad maailma.

Innovatsioon on FAKRO tootearenduse süda. Meie kaasaegses teadus- ja arenduskeskuses otsitakse pidevalt uuenduslike ja ainulaadseid lahendusi. Lisaks topSafe süsteemile, oleme loonud teisigi teedrajavaid arendusi, sealhulgas preSelect® kahesüsteemsed aknad ja proSky® tõstetud hingedega aknad. Innovatsioon on FAKRO võtmetegur, ettevõte omab rohkem kui 100 patenti.

 

Uue põlvkonna preSelect katuseaken avaneb kahel viisil – ülahingedel või keskpöördteljel, mõlemal moel avades on tagatud toote stabiilsus ja turvalisus. Ülahingede ja keskpöördtelje vahel valimiseks piisab vaid lengil oleva preSelect nupu ümberlilitamisest.

 

Okna uchylno-obrotowe preSelect

 

FGH-V Galeria rõduga aknal on ühe lengi sees kaks raami. Ülemine raam avaneb ülespoole, alumine raam pöördub ette, nii moodustub kergesti ligipääsetav rõdu. Kaitsepiirded on alumise raami oluline osa, akna sulgudes varjuvad need täielikult aknaplekkide alla, selle tulemusel ei ole katusekattel esilekerkivaid elemente, mis võiksid mustust ja puulehti koguda ning sellega katuse ilmet rikkuda.

 

Okno dachowe Galeria

 

Eriti turvalist Secure seeria akent luues viisime kaitse murdvarguste vastu uuele tasemele. Lisaks topSafe süsteemile on aknal klaaspaketi eemaldamist takistavad elemendid ja kasutatakse sissemurdisvastast P2A klassi klaasi. Meie Secure seeria aknad ei vaja lisalukke ja on seega visuaalselt märgatavalt elegantsemad.

 

Bezpieczne okna Secure

 

FAKRO Elektrilist päikesevarju on erakordselt lihtne kasutada, päikesevarju avamiseks ja sulgemiseks kasutatakse kaugjuhtimispulti. Puldiga on võimalik päikesevari täielikult avada, sulgeda või jätta kasutaja valitud positsioonis poolavatuks. Meie solar päikesevari on täisautomaatne, reageerides päikesepaiste intensiivsusele.

 

Markiza elektryczna

 

 Lahendused, mida teised ei paku