Zastosowanie okien dachowych

Katuseakende paigaldamine

Standardsed projektid

Katusele paigaldatud aknad on tänapäeva ehitiste puhul laialt levinud. Katuseaknad toovad tuppa valguse, pakuvad vaadet õue ning aitavad katusealust tuulutada. Sõltuvalt pööningust ja kliendi vajadustest on võimalik leida sobiv katuseaken igasse ruumi, nende mitmekülgsus ning paigalduslihtsus on teinud katuseakendest ehituses laialt kasutatava toote.

Typowe realizacje Typowe realizacje
 

Ebastandardsed lahendused

Paljud investorid ja arhitektid püüdlevad originaalsuse ja isikupärase stiili suunas, nad lähevad kaugemale kui standardlahendused võimaldavad. Katuseaknad täidavad ideaalselt oma funktsiooni ka ainulaadsete ideede puhul. Kõige ebatavalisemates ja kaunimates ideedes on sageli kasutatud katuseaknaid, neid ei kasutata vaid pööningul vaid ka alumistel korrustel.

Niestandardowe rozwiązania Niestandardowe rozwiązania


Arhitektuur on siiani elus, otsides uusi lahendusi ja ideid. Katuseaknad pakuvad värskete ideede arenguks tuge. Mitte ainult ebatavalised mõõdud, vaid ka kujud ja erilised kombinatsioonid on need mida saab sobitada laia valiku arhitektuursete ideedega. Katuseaknad toova ruumi loomuliku valguse ning loovad meeleolu.
 

Architektura Architektura

 

Arhitektuur muudab kasutamata pinnad mugavaks eluruumiks. Üha sagedamalt antakse vanadele tööstushoonetele uus elu, katuseakendega saab neist meeleolukad korterid või avalikud hooned. Seega on katuseaknad üheks oluliseks osaks vanade hoonete taaselustamisel.