Types of loft ladders

Pööningutrepi tüübid

Pööningutrepi valimine

FAKRO pakub mitmeid pööningutreppide mudeleid, mis rahuldavad iga kliendi vajadusi. Kõik FAKRO kokkuklapitavad pööninguredelid tagavad hea soojapidavuse ning vastavad standardi EN 14975:2006 nõuetele. Populaarseim mudel on LWS. Veidi kallim mudel on LWK, mille viimistletud luuk, käsipuu ning redeli tallad on standardvarustuses. Väga energiatõhus LTK trepp on mõeldud kasutajatele kelle jaoks on oluline kõrgem soojapidavus. Ruumidesse, kus ei ole võimalik kokkuklapitavat pööningutreppi kasutada, pakume LDK lükandredeliga pööningutreppi. FAKRO toodab ka tulepüsivaid pööningutreppe LWF ja käärmehhanismiga LSF.

 

Folding metal section loft ladders Metal section loft ladders Scissors loft ladders Stationary staircase Accessories L-shaped combination door
Puidust liigendredeliga pööninguluugid

Metallist liigendredeliga pööninguluugid

Käärredeliga pööninguluugid

Statsionaarsed trepid Lisatarvikud Seinaluugid

Kui pööningule on vaja tihemini ligi pääseda, pakume LMS metallist liigendredeliga pööninguluuki, selle täiustatud kasutusmugavus ning käsipuu teevad trepi kasutamise lihtsamaks. Luugikaas on valge viimistlusega.

LST käärredeliga pööninguluugid on saadaval ka väiksemates mõõtudes ja neid saab kiiremini paigaldada. Need pööningutrepid sobivad eelkõige ruumidesse kus liigendredeliga pööninguluuke ei saa paigaldada. Varustuses olev avamisvarras teeb nende kasutamise ka kõrgete lagedega ruumides lihtsaks.

Avaramatesse ruumidesse saab paigaldada MSU trepi, selle lihtne ja tugev konstruktsioon on ideaalne sagedasti kasutatavate pööningute puhul.