Loft ladder accessories

Pööningutrepi lisatarvikud

Ava piire LXB-U

Loft balustrade LXB-U  

Piire kaitseb pööningul ava, muutes pööningu kasutamise turvalisemaks ning redelile laskumise mugavamaks. LXB-U paigaldatakse otse pööningukorruse põrandale ning see sobib igat tüüpi pööninguluugiga.

Viimistlusliistud LXL

LXL

LXL

LXL-PVC LXL-PVC

Viimistlusliistudega lõpetatakse pööninguluugi paigaldus. Liistud on valmistatud männipuidust (LXL liistud) või plastikust (LWL-PVC). Liistude laius on 3,5 cm. Liistud lõigatakse õigesse mõõtu.

PVC viimistlusliistude puhul ei ole tarvis kasutada naelu

Tähelepanu: LXL-P/-W on saadaval naturaalset tooni (-P) või valge (-W) mudelitele LWS, LWK, LTK, LWF, LDK, LMS, LMK

Tähelepanu: LXL-PVC on saadaval valge, mudelitele LWS, LWK, LTK, LDK, LMS, LMK

 

LXL LXL-PVC 
LXL LXL-PVC

Redeli tallad LXS​

Stile ends LXS

Redeli tallad annavad redelile esteetilise välimuse ja tänu kindlale vormile, tagavad stabiilsuse.

Käsipuu LXH​

Handrail LXH Metallist käsipuu teeb redelil liikumise lihtsamaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

Karbi kõrgendus LXN​

Box extension LXN Valmistatud männipuidust ja sobib hästi juba paigaldatud luugiga ühendamiseks. Standardkõrgus 10 cm, maksimaalne ebastandardne kõrgus LDK pööninguredeli puhul on 16cm ja teistel 20cm.

Lisaluuk LXW​

Upper hatch LXW

Lisaluuk kaitseb luuki ja redelit sellele koguneva tolmu eest. See parandab luugi soojapidavust ja tihedust. Lisaluugi kõrgus on 20 cm.

Käepide LXZ​

Handle LXZ LXZ käepide võimaldab sulgeda lisaluuki LXW pööningu poolt. Näiteks pööningukorrusel teostavate tööde ajaks.

Lisaaste LXT

Additional tread LXT

Lisaaste teeb redelil ronimise lihtsamaks ning lisab ohutust. Lisaastme kasutamine on soovitatav kui pööningutrepp paigaldatakse paksemasse vahelakke. LXT lisaaste paigaldatakse redeli viimase astme ja ülemise korruse põranda vahelelisele alale. Lisaastme standardlaius on 30m.

Paigalduskomplekt LXK​

Installation brackets LXK Paigalduskomplekt võimaldab luuki kiirelt ja täpselt laega ühele tasandile paigaldada. Sobib kasutamiseks vahelaepaksusega kuni 35 cm, välja arvatud LTK mudeli puhul, kus vahelae paksus võib olla kuni 43 cm

Soojustuskomplekt LXD

Insulation kit LXD

Soojustuskomplekt tihendab ja soojustab luugikarbi ning laeavause vahelise tühimiku, selle kasutamine energiasäästlikes hoonetes ja passiivmajades on väga oluline. Komplekt sisaldab naturaalsest lambavillast soojustusmaterjali ning hingavast aluskattest kraed.