Company Mission

Ettevõtte missioon

 

Me ehitame mugavat elukeskkonda üle terve maailma.

Meie katuseaknad ja teised tooted on turvalised, energiatõhusad ja keskkonnasõbralikud.

 

Keskendume järgnevale:

 

ARENG

  

Tugev ja jätkuv positsioon maailma ehitussektori liidrite seas.

FAKRO on üks kiiremini arenevamaid katuseakna tootjaid maailmas. Seda positsiooni aitavad kindlustada meie toodete vastupidavus, funktsionaalsus, ohutus ja energiatõhusus. Toodete kõrge kvaliteet on üks meie peamisi arengumootoreid.

INNOVATSIOON

 

Toodete ohutus, energiatõhusus ja keskkonnasõbralikkus.

FAKRO paneb alati rõhku innovatsioonile. Tänu sellele lähenemisele on meist saanud Poola üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid ja maailmas kõige kiiremini kasvav katuseakende tootja. Selle edu taga on meie oma Teadus- ja Arenduskeskus, siin töötab sadu insenere, kes annavad oma panuse uute toodete ja patentide väljatöötamisele. Pühendumus innovatsioonile tähendab, et FAKRO ei ole mitte ainult katuseakende tootja vaid ka Poola inseneride kasvulava.

VASTUTUS

Ettevõtte sotsiaalne vastutus meie klientide, partnerite, töötajate ning keskkonna ees.

FAKRO arengustrateegia keskendub kolmele põhivaldkonnale: loodushoid, energiasääst ning targa kodu arendamine. Suurema energiatõhususe poole püüeldes oleme turule toonud sellised uuendused nagu automaatne ventilatsiooniklapp, päikesekollektorid ja meie äärmiselt energiatõhus katuseaken FTT U8 Thermo, millest viimane on turu parimate soojustusomadustega ühe klaaspaketiga katuseaken. Ettevõte toob regulaarselt välja uusi Z-Wave elektriseadmeid, mis võimaldavad meie tooteid juhtmevabalt kasutada.

ENTUSIASM

   

Loovus, efektiivsus ja töörahulolu.

Meie suurte kogemustega töötajad on oma töö suhtes kirglikud, see on aidanud meil jõuda maailmaturu tippu. Oskuslik ja kvalifitseeritud tööjõud on meie ettevõtte üks alustalasid.

Soov arendada majandust

Lisaks kõrge kvaliteediga toodete valmistamisele pöörame suurt tähelepanu ka Poola majanduse käekäigule. Selle tõttu rajas FAKRO president Ryszard Florek fondi ‘Mõtle Tulevikule’, fondi eesmärk on edendada teadmisi ja arusaamist majandusest ning vabaturu mehhanismidest.