30 years of FAKRO

Oleme olnud teiega ja teie jaoks juba 30 aastat!

Sõna „kodu“ seostub positiivsete muljetega, mis on sageli meie mälestused ja mõnikord ka unistused.

Sest kodu ei ole ainult maja, vaid on eelkõige perekond.

FAKROs mõtleme me kõik, kuidas muuta kodu loomuliku valgusega täidetuks, tervislikuks, mugavaks ja lihtsalt ainulaadseks. Nii on FAKRO juba 30 aastat oma missiooni järgides tooteid valmistanud, mis on olnud esmaklassiliste kodulahenduste aluseks.

FAKRO pakub mitmekülgset avatäidete valikut. Me ei paku mitte ainult üksiktooteid vaid ka terviklahendusi, mis teevad kodusolemise tõeliselt nauditavaks. 

Alustasime katuseakende ja pööninguredelitega, nüüd kuuluvad meie tootevalikusse ka lamekatuseaknad, fassaadiaknad, HS-tüüpi lükanduksed, garaaži- ja välisuksed. Pakume nii katuse- kui ka fassaadiakendele lisatarvikuid, mille eesmärk on tagada kaitse liigse soojuse eest.

Oleme maailmas ainus ettevõte, kes pakub mitmekülgset avatäidete valikut, mis tähendab, et kõik elemendid valmistatakse vastavalt tippklassi kvaliteedistandardile ning ühtlase stiili ja värvitooniga. FAKRO avatäidetega varustatud maja ei paista silma mitte ainult disaini, vaid ka vastupidavuse ja energiatõhususe poolest.

Lisaks saab neid tooteid valmistada elektriliselt juhitavateks, loomaks nutika kodu, mida saab hallata igalt poolt üle maailma.

Igakülgne tootevalik targas kodus

30 aastat FAKROs

30 AASTAT…

Tänaseks on FAKROst saanud globaalse katuseaknatööstuse üks dünaamilisemaid ja kiiremini arenevaid ettevõtteid. FAKRO kontsern, kus töötab üle 4000 inimese, koosneb 11 tootmis- ja 17 turustusettevõttest. FAKRO tooteid müüakse rohkem kui 50 riigis üle kogu maailma – igal pool, kus on nende järele nõudlus. Eksport moodustab kogu müügist 70%.

Innovatsioon on FAKRO geenidesse sisse kodeeritud ning on peamine jõud ettevõtte arengu taga. Meie tänapäevases teadus- ja arenduskeskuses töötab üle saja inseneri, kes on rohkem kui 180 patendiavalduse ja populaarseimate mudelite autorid. Lisaks katuseakendele kuuluvad FAKRO tootevalikusse ka pööninguredelid, lamekatuseaknad, valgustunnelid ja väljapääsuaknad. Lisaks pakume laia valikut lisatarvikuid katuse- ja fassaadiakendele.

 

Meie ajaloost

Pressiteated

FAKRO 30. aastapäevaga kaasnevad ka olulised meediasündmused. Kutsume teid lugema intervjuusid ja pressiartikleid, mis jutustavad FAKRO loo ja tutvustavad ka meie tulevikuplaane.

 

FAKRO lugu algas 1991. aastal ning peagi sai meist oma valdkonnas maailma kõige kiiremini kasvav ettevõte ja tunnustatud globaalne kaubamärk. FAKRO edu taga seisab kahtlemata direktor ise – karismaatiline juht Ryszard Florek, kes ei karda võtta riske. FAKRO on ka meeskond inimestest, kes on tõelised entusiastid innovaatiliste ideede, kvalifikatsiooni ja pühendumisega.

Loe rohkem