Lamekatuseaknal DXW võid kõndida - FAKRO

Lamekatuseaknal DXW võid kõndida

Kaasaegsed materjalid ja arenev tehnoloogia võimaldab ehitada lameda katustega hooneid. Sageli ei ole seda sorti majade puhul võimalik standardseid katuseaknaid paigaldada. Kuna igas ruumis võiks olla loodusliku valguse allikas, siis on lamekatuseknad just selleks sobivad.

Lamekatuseaknal DXW võid kõndidaDXW lamekatuseakendel on suurendatud kandevõime ja libisemisvastane klaaspakett, see võimaldab teil aknal vabalt ja ohutult liikuda. Kasutades DXW akent katuseterrassil, on kogu terrassiala täielikult kasutatav, aken on terrassiga samas tasapinnas.
 

Tugev kontruktsioon, libisemisvastane ja lamineeritud klaaspakett teeb DXW aknast väga turvalise toote mille peal võite kõndida.

Lamekatuseaknal DXW võid kõndida

 

 

 

 

 

KONTSTRUKTSIOON

DXW lamekatuseaknal võite vabalt kõndida. Akna lengid on valmistatud mitmekambrilisest PVC profiilist, osati on tootmisel kasutatud taaskäideldud materjale. Aken on seestpoolt valget värvi. Profiilid on valmistatud happekindlast materjalist millel on väga madal niiskusimavus, selle tõttu on neid võimalik paigaldada igasse ruumi.

Profiilid on täidetud soojustusmaterjaliga, see parandab oluliselt nende energiatõhusust, lengi välispind on töödeldud nii, et seda oleks lihtne katusekattega ühendada. Aknal kasutatakse ohutut, kahekambrilist klaaspaketti mille soojusjuhtivustegur on Ug = 0.5 m2/K.

 

FUNKTSIONAALSUS

Akna tugevdatud konstruktsioon ja libisemisvastane klaaspakett võimaldavad teil sellel ohutult kõndida. See on oluline kui soovite akna paigaldada terrassile või katusele milles olev aken on katusekattega samas tasapinnas. See omadus suurendab katuse ja terrassi kasutusvõimalusi. DXW katuseaknale sobivad samad sisemised lisatarvikud mis tüüp F katuseakende puhul. Aknaga tulevad kaasa profiilid mille abil saab katusekattematerjali kinnitada aknaraami servade alla, lihtsustades sellega akna paigaldust.

Akna eesmärk on pakkuda lamekatustega hoonetes rohket loomulikku valgust.

 

OHUTUS

Tugev kontruktsioon, libisemisvastane ja lamineeritud klaaspakett teeb DXW aknast väga turvalise toote mille peal võite kõndida

 

SOOJAPIDAVUS

Lamekatuseaknad on ehitatud nii, et need oleks minimaalse soojakaoga.

Profiilid on täidetud soojustusmaterjaliga, see parandab oluliselt nende energiatõhusust.

Aknal kasutatakse kahekambrilist klaaspaketti mille soojusjuhtivustegur on Ug = 0.5 m2/K.

  • DXW DW6


    mitteavanev
    • LUX aknatüüp 0,70 W/m²K akna U-arv 0,5 W/m²K klaaspaketi U-arv 888.44(1xESG, 2xTVG)-Tg16Ar-4HT-Tg18Ar-66.2T klaaspakett argoon täitegaas + väline karastatud klaas

Juhendid