Privacy policy

Privaatsuspoliitika

Mis on küpsised?

Küpsis on serveri poolt saadetav väike andmekogum, mis salvestatakse brauseris hilisema spetsiifilise informatsiooni taastamiseks.

 

Küpsiseid kasutavad erinevatel eesmärkidel pea kõik brauserid:

  • külalise käitumise analüüsiks (tuntud ka kui analüütika)

  • lehekülgede personaliseerimiseks ja külastaja eelistuste salvestamiseks

  • veebipoe ostukorvi sisu haldamiseks

  • inimeste jälgimiseks ning käitumispõhise suunatud reklaami pakkumiseks

 

Meie leht kasutab kahte tüüpi küpsiseid:

Püsivad küpsised - Google Analytics – me kasutame seda, et teada saada kuidas meie lehte kasutatakse ja kuidas saaksime kasutaja kogemust parendada. Kasutaja info on anonüümne.

Sessiooni küpsised - kasutame neid, et tagada lehe funktsionaalsus, näiteks kasutaja sisse logimiste ja ostukorvi sisu säilitamiseks. Need on olulised lehe funktsionaalsust silmas pidades ja me ei soovita nende blokeerimist.

 


Küpsiste kustutamine

Enamik brausereid võimaldavad hallata või kustutada küpsiseid kasutades selleks brauseri sätete menüüd. Täpsema info küpsiste ja nende kustutamise kohta leiab aadressilt www.allaboutcookies.org.

 

 

 

Privaatsuspoliitika

Leht kuulub ja seda haldab firma FAKRO (edaspidi "me", "meie" või "autorid"). Lehel olevad materjalid ei ole hinnapakkumised, vaid FAKRO pakutavate toodete esitlus- ja reklaammaterjal.

Autorid ei garanteeri, et esitatud teave on päevakohane, täpne või täielik ning ei vastuta selle kvaliteedi eest. Autorid ei vastuta kahjude eest, mis kaasnevad lehel esitatud teabe kasutamisest.

Autorid ei vastuta esitatud teabe väära kasutamise eest, eriti arhitektuuriprojektide tehniliste lahenduste eest, mis põhinevad meie saidil olevatel graafilistel kujutistel.

FAKRO veebileht sisaldab linke teistele lehtedele. FAKRO ei vastuta privaatsuspõhimõtete ega muude veebilehtede sisu eest.

 

Saidilt saadud materjalid

Kogu saidi sisu ja materjalid, sealhulgas, kuid mitte ainult, saidi tarkvara on lisatud teile tadmiseks, meelelahutuseks ja hariduslikuks kasutamiseks ning need on FAKRO poolt autoriõigustega kaitstud. Kõik nimed, graafilised elemendid ja muud märgid, mis võivad saidil ilmuda, on FAKRO kaubamärgid.

Saidil olevad pildid on FAKRO omand ja nende kasutamine loata ei ole lubatud. Teil on keelatud kasutada pilte, välja arvatud juhul, kui selleks annab õiguse käesolev leht või leping. Teie poolt Piltide omavoliline kasutamine võib rikkuda kaubamärgi, privaatsuse, avalikustamise ja side seadusi, eeskirju ja põhikirju. Peale uudistekanalite, mille kohta kehtivad saidi Pildigalerii osas sätestatud eritingimused, ei tohi te neid pilte kopeerida, paljundada, uuesti avaldada, üles laadida, postitada, edastada, levitada ega taasluua. Piltide muutmine või kasutamine, mis tahes eesmärgil, on FAKRO autoriõiguse rikkumine.

Võite alla laadida elektroonilise sisu koopia oma isiklikuks mittekaubanduslikuks kasutamiseks tingimusel, et säilitate kõik autoriõiguse ja muud omandiõigusega seotud teated. Te ei tohi muuta, levitada, müüa, kopeerida ega dekompileerida sisu ilma FAKRO selgesõnalise loata.

 

Teabe kogumine ja kasutamine

FAKRO kogub veebisaidilt meie tarbijate vabatahtlikult esitatud teavet. Kui te ei paku nõutavat teavet, ei pruugi leht talitada ettenähtud viisil.

Kõiki saadud või töödeldud isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja neid ei avalikustata kolmandatele isikutele. Kui esitate meile isiklikku teavet, kasutaime seda üldjuhul teie päringule vastamiseks ja tellimuse töötlemiseks.

Kõik andmed, mis ei ole isikut tuvastav teave, mille Saadate e-posti teel või muul viisil, kaasa arvatud kõik andmed, küsimused, kommentaarid jms, on ja käsitletakse mittekonfidentsiaalsetena ja mitteomanduslikena. Kõik, mida meile meile edastatakse või postitate, muutub FAKRO omandiks ja seda võib kasutada, mis tahes eesmärgil, sealhulgas, kuid mitte ainult, reprodutseerimiseks, avaldamiseks, edastamiseks ja postitamiseks.